LEJUPLĀDĒT IZSPĒĻU GRAFIKUS:

FUTBOLS

STRĪTBOLS

VOLEJBOLS

TAUTAS BUMBA

TENISS

TAUTAS BULTA

Komandām būs iespēja piedalīties 20 dažādos komandu sporta veidos, 10 individuālajās aktivitātēs. Bērniem norisināsies JOMA SPORTS Bērnu kauss. Būtiskākie noteikumi:

  • Individuālajos sporta veidos uzņēmuma komandas dalībnieki varēs piedalīties bez iepriekšējas reģistrācijas neierobežotu skaitu reižu, bet kopvērtējumā tiks ieskaitīta labākais rezultāts. Sievietes un vīriešus individuālajos sporta veidos vērtēs atsevišķi.
  • Komandu sporta veidos, kas nav turnīri komandas varēs piedalīties bez iepriekšējas reģistrācijas neierobežotu reižu skaitu, bet kopvērtējumā tiks ieskaitīta tikai pirmā dalības reize.
  • Obligāti jāievēro prasība par minimālo sieviešu skaitu komandā, bet jebkurā komandas sporta veidā vīriešus drīkst aizstāt ar sievietēm.
  • Komandās nedrīkst būt profesionālie sportisti.

NOLIKUMS

Lejupielādēt nolikumu šeit

KOMANDU SPORTA VEIDU TURNĪRI

FUTBOLS

Dalībnieku skaits: pieci (5) dalībnieki – tikai vīrieši (ieteicams!), divi (2) rezervisti – tikai vīrieši. Noteikumi: sacensības notiek atbilstoši mini futbola noteikumiem uz 20×40 m liela laukuma (laukuma izmēri var nedaudz mainīties). Komandā uz laukuma pieci (5) spēlētāji, ieskaitot vārtsargu. Spēles laiks: 8 min. (2x4min.). Futbolu turnīrs tiks aizvadīts apakšgrupās uz trijiem laukumiem. Punktu sadalījums: uzvara – 3 p. , uzvara pēcspēles sitienos – 2 p. , zaudējums pēcspēles sitienos – 1 p. , zaudējums pamatlaikā – 0 p. Futbola turnīra apakšgrupu spēles sāksies 8.jūnijā plkst. 19.00. Turnīra turpinājums sekos 9.jūnijā plkst. 10:10. Pēc apakšgrupu spēlēm sekos izslēgšanas spēlēm (play-off).

VOLEJBOLS

Dalībnieku skaits: četri (4) dalībnieki – divi (2) vīrieši, divas (2) sievietes, divi (2) rezervisti – viens (1) vīrietis, viena (1) sieviete. Noteikumi: sacensības notiek atbilstoši tradicionālajiem volejbola noteikumiem uz 8×16 m liela laukuma. Spēle notiek ar pludmales volejbola bumbu. Ja komandā nav pietiekošs skaits vīriešu, tad tos ir atļauts aizvietot ar sieviešu spēlētājām. Pretēja aizvietošana (vīrietis aizvieto sievieti) nav atļauta. Spēles laiks: 8 min. Volejbola turnīrs tiks aizvadīts apakšgrupās uz trijiem laukumiem. Tiek spēlēts viens sets līdz 21 punktam, pēc 11 punkta iegūšanas komandas mainās laukuma pusēm. Pie rezultāta 20:20 spēlē līdz divu punktu pārsvaram vai līdz 23 punktiem. Ja 8 min. laikā sets līdz 21 punktam netiek izspēlēts, tad uzvar komanda, kurai, beidzoties spēles laikam, ir vairāk iegūti punkti. Punktu sadalījums: uzvara – 2 p., zaudējums – 0 p. Volejbola turnīra apakšgrupu spēles sāksies 8.jūnijā plkst.19.00. Turnīra turpinājums sekos 9.jūnijā plkst. 10:10. Pēc apakšgrupu spēlēm sekos izslēgšanas spēlēm (play-off).

 

STRĪTBOLS

Dalībnieku skaits: trīs (3) dalībnieki – divi (2) vīrieši, viena (1) sieviete, divi (2) rezervisti – viens (1) vīrietis, viena (1) sieviete. Noteikumi: Spēles tiesnesis pirms spēles izlozē komandu, kura uzsāks spēli. Spēle notiek līdz 30 punktiem vai 8 minūtēm atkarībā no tā, kas sasniegts pirmais. Neizšķirta gadījumā uzvar komanda, kura, spēli sākot, bijusi aizsardzībā. Pēc iemesta groza bumba pāriet otras komandas rīcībā. Uzbrūkošā komanda drīkst atlecošo bumbu mest grozā, bet komandai, kas atrodas aizsardzībā, tā vispirms jāizspēlē ārpus tālmetiena līnijas. Strīdus bumba visos spēles gadījumos tiek atdota komandai, kura atrodas aizsardzībā. Par pārkāpumu, kas izdarīts metiena brīdī iekšpus tālmetiena līnijas, jāmet 1 soda metiens, ārpus tālmetiena līnijas – 2. Par iemestu soda metienu komanda saņem 1 punktu. Pēc visiem soda metieniem notiek cīņa par bumbu. Saņemot nesportisku piezīmi, tehnisku piezīmi, vai piezīmi par spēles laika vilcināšanu, tiek mesti 2 soda metieni. Katrs gūtais grozs spēles laikā tiek fiksēts kā 1 punkts, tālmetiens 2 punkti. Spēles laiks: 8 min. Strītbola turnīrs tiks aizvadīts apakšgrupās uz trijiem laukumiem.

Punktu sadalījums: uzvara – 2 p., zaudējums – 0 p. Strītbola turnīra apakšgrupu spēles sāksies 8.jūnijā plkst. 19.00. Turnīra turpinājums sekos 9.jūnijā plkst. 10:10 ar izslēgšanas spēlēm (play-off).

 

KOMANDU SPORTA VEIDI

TAUTAS BUMBA

Dalībnieku skaits: sešas (6) dalībnieces – tikai sievietes, divas (2) rezervistes – tikai sievietes. Noteikumi: sacensības notiek atbilstoši tautas bumbas noteikumiem uz 9×18 m liela laukuma (laukuma izmēri var nedaudz mainīties). Komandā uz laukuma sešas (6) spēlētājas, tostarp kapteine aiz pretinieka komandas līnijas. Dalībniecei, kurai ar tiešo trāpījumu pieskaras bumbu, jāatstāj laukums un jāpalīdz kapteinei. Par katru tiešo trāpījumu tiek piešķirts punkts. Kad visas laukuma spēlētājas ir izstājušās, to vietu ieņem komandas kapteine. Katrs puslaiks noslēdzas, kad no spēles izstājas komandas kapteine vai beidzas paredzētais laiks. Otrs puslaiks sākas ar visu komandas dalībnieču atgriešanos laukumā. Spēles noslēgumā tiek saskaitīti abos puslaikos komandu gūtie punkti un uzvar komanda ar lielāko punktu skaitu. Gadījumos, ja spēle noslēdzas neizšķirti, laukumā dodas komandu kapteines, tiek izlozēta bumba un tiek spēlēts līdz kādai no kapteinēm ar tiešo trāpījumu pieskaras bumba. Spēles laiks: 8 min. (2×4 min.). Tautas bumbas turnīrs tiks aizvadīts pēc -1 sistēmas uz diviem laukumiem. Tautas bumbas turnīrs notiks 9.jūnijā no plkst. 10:10.

LIELAIS TENISS

Dalībnieku skaits: divi (2) dalībnieki – viens (1) vīrietis, viena (1) sieviete, divi (2) rezervisti – viens (1) vīrietis, viena (1) sieviete. Noteikumi: sacensības notiek at-bilstoši tradicionālajiem tenisa noteikumiem uz 24x11m liela laukuma. Ja komandā nav pietiekošs skaits vīriešu, tad tos ir atļauts aizvietot ar sieviešu spēlētājām. Pretēja aizvietošana (vīrietis aizvieto sievieti) nav atļauta. Spēles laikā spēlētāji pārmaiņus sit pa bumbiņu raidot to pretinieku komandas laukuma pusē. Jebkurš sitiens pa bumbiņu ir izdarāms ar rokā/s esošo raketi. Kustībai ir jābūt vienai un nepārtrauktai. Izspēles laikā, spēlētāji drīkst sist pa bumbiņu pirms vai pēc tā ir atsitusies pret laukumu. Atļauts veikt sitienus pārliecoties pāri tīklam, bet nepieskaroties tam. Ja spēlētājs paspēj atsist bumbiņu pēc tās pirmā pieskāriena pie laukuma, izspēle turpinās. Atļautas serves TIKAI no apakšas. Servējot jāveic sitiens pa bumbiņu pirms tā ir atsitusies pret laukumu. Ar katru servi un/vai sitienu, ko neatsit pretinieku komanda, tiek gūts viens (1) punkts. Katrā setā tiek spēlēts līdz kāda komanda gūst četrus (4) punktus. Spēle turpinās līdz kāda no komandām uzvar tīs (3) setus. Lielā tenisa turnīrs tiks aizvadīts pēc -1 sistēmas uz diviem laukumiem. Tenisa turnīrs notiks 9.jūnijā no plkst. 10:10.

TAUTAS BULTA

Dalībnieku skaits: pieci (5) dalībnieki – četri (4) vīrieši, (1) sieviete, divi (2) rezervisti – viens (1) vīrietis, viena (1) sieviete. Ja komandā nav pietiekošs skaits vīriešu, tad tos ir atļauts aizvietot ar sieviešu spēlētājām. Pretēja aizvietošana (vīrietis aizvieto sievieti) nav atļauta. Izmantojot lokus un drošas bultas, spēlētāji veic šāvienus pa pretinieku komandas dalībniekiem. Dalībniekam, kuram ar tiešo trāpījumu pieskaras pretinieka šauta bulta, jāatstāj laukums. Par katru tiešo trāpījumu tiek piešķirts punkts. Katrs puslaiks noslēdzas, kad no spēles izstājas visi kādas komandas dalībnieki vai beidzas paredzētais laiks. Otrs puslaiks sākas ar visu komandas dalībnieku atgriešanos laukumā. Spēles noslēgumā tiek saskaitīti abos puslaikos komandu gūtie punkti un uzvar komanda ar lielāko punktu skaitu. Gadījumos, ja spēle noslēdzas neizšķirti, laukumā dodas komandu kapteiņi. Spēles laiks: 8 min. (2×4 min.). Tautas bultas turnīrs tiks aizvadīts pēc -1 sistēmas uz viena laukuma. Tautas bultas turnīrs notiks 9.jūnijā no plkst. 10:10.

TRĪSKĀRŠAIS BASKETBOLS

Dalībnieku skaits: trīs (3) dalībnieki. Komandai minūtes laikā jāgūst pēc iespējas vairāk punktu, metot bumbas vairākos neparastos basketbola grozos. Precizitātes un veiklības aktivitāte.

MIERĪGS PRĀTS

Dalībnieku skaits: četri (4) dalībnieki. Komandas dalībnieku uzdevums savākt dažādu krāsu bumbiņas un nogādāt tās uz pareizās krāsas grozu. Bumbiņas tiek ielasītas un pēc tam arī nestas bļodā, kura atrodas atrakcijas dalībniekiem uz galvas. Veiklības un komandas sadarbības aktivitāte.

MIEDZIŅA BOBSLEJS

Dalībnieku skaits: četri (4) dalībnieki. Komandas uzdevums, stumjot gultu, kurai ir piestiprināti riteņi, nokļūt līdz finišam pēc iespējas ātrāk. Viens komandas dalībnieks guļ gultā, pārējie stumj. Veiklības un ātruma aktivitāte.

DUŠA

Dalībnieku skaits: divi (2) dalībnieki. Tērpušies peldētāju tērpos, dalībnieki veic noteiktu trasi. Pēc tam viens dalībnieks met bumbiņas mērķi. Precīzs trāpījums nodrošinās nelielu „dušu” komandas biedram. Precizitātes un veiklības aktivitāte.

SELFIJU MEDĪBAS

Dalībnieku skaits: divi (2) dalībnieki, viens (1) vīrietis, viena (1) sieviete. Noteiktā teritorijā ir izvietoti vairāki kontrolpunkti. Komandām ir jāatrod šie kontrolpunkti, orientējoties pēc dotajām fotogrāfijām un leģendas norādēm. Atrodot kontrolpunktu, komandai ir jānofotografē selfijs (pašportrets). Komandas rezultāts ir uzrādītais laiks, kurā ir atrasti visi kontrolpunkti. Katra komanda piedalās tikai vienu reizi.

LĪDZSVARS

Dalībnieku skaits: trīs (3) dalībnieki. Ejot pa baļķi, dalībnieki cenšas noturēt līdzsvaru un nest bumbiņu uz garas nūjas. Aktivitāte ir ar pieaugošu grūtības pakāpi, jo pēc katra veiktā posma nūja tiek nomainīta pret vēl garāku. Aktivitāte notiek stafetes veidā. Veiklības aktivitāte.

TĀLŠĀVĒJS

Dalībnieku skaits: trīs (3) dalībnieki. Viens komandas dalībnieks veic šāvienus ar lielformāta „kaķeni”. Pārējie dalībnieki mēģina noķert izšautās bumbas. Par katru noķerto bumbu komanda saņem noteiktu punktu skaitu, kas ir atkarīgs no zonas, kurā stāv ķērājs. Veiklības un precizitātes aktivitāte.

MINI FUTBOLS

Dalībnieku skaits: trīs (3) dalībnieki. Komandas uzdevums sperot futbola bumbas notriekt laukuma centrā novietots mērķus. Precizitātes un sadarbības aktivitāte.

LABIRINTS

Dalībnieku skaits: četri (4) dalībnieki. Komandas uzdevums, pievelkot vai atlaižot virves, vadīt labirintu, tādā veidā palīdzot bumbiņai nonākt no starta līdz finišam. Veiklības un komandas sadarbības aktivitāte.

KĀRTĪBA & TĪRĪBA

Dalībnieku skaits: trīs (3) dalībnieki. Komandas uzdevums ar slotām savākt dažādu krāsu bumbiņas atbilstošas krāsas laukumos. Veiklības un komandas sadarbības aktivitāte.

SASIETI KOPĀ

Dalībnieku skaits: četri (4) dalībnieki. Komandas dalībnieki pa divi ir savienoti kopā ar saiti. Uzdevums pārvarēt dažāda augstuma šķēršļus tiem nepieskaroties. Veiklības un sadarbības aktivitāte.

PĀRCĒLĀJS

Dalībnieku skaits: četri (4) dalībnieki, trīs (3) vīrieši, viena (1) sieviete. Komandas uzdevums, velkot ar virvi platformu, no vienas zonas uz otru nogādāt visus komandas dalībniekus. Uzdevums tiek veikts uz laiku. Veiklības un ātruma aktivitāte.

JĀTNIEKU POLO

Dalībnieku skaits: trīs (3) dalībnieki. Viens komandas dalībnieks sēž uz improvizēta zirga, bet pārējie komandas dalībnieki to stumj. Jātnieks pēc iespējas ātrāk cenšas ar nūju raidīt bumbiņu un priekšu, tādā veidā nogādāt to līdz vārtiem. Uzdevums tiek veikts uz laiku. Veiklības aktivitāte.

 

INDIVIDUĀLIE SPORTA VEIDI

GUMIJKOKS

Dalībnieks ir piesiets ar elastīgu gumiju. Izstiepjot gumiju, dalībniekam ir jāaizsniedz vairāki priekšmeti dažādos attālumos. Uzdevums tiek veikts uz laiku. Spēka un veiklības aktivitāte.

ROKDARBI

Apkārt dažādiem šķēršļiem ir aptīta virve. Dalībniekam uzdevums pēc iespējas ātrāk izvilkt cauri visai virvei gredzenu. Atrakcija tiek veikta uz laiku. Veiklības aktivitāte.

ZVAIGŽŅU VĒROŠANA

Aktivitātes dalībnieks ar kāju darbina ierīci, kura, pumpējot gaisu, uzšauj gaisā nelielu raķeti. Uzdevums trāpīt raķetes kādā no iezīmētām zonām. Katrai zonai ir noteikta punktu vērtība. Dalībnieka rezultāts – iegūto punktu summa. Veiklības un loģiskās domāšanas aktivitāte.

SPININGOŠANA

Aktivitātes dalībnieks veic tradicionālo spiningošanas metienu, tikai auklas galā ir golfa bumbiņa. Dalībnieka uzdevums trāpīt bumbiņu mērķī, kurš ir sadalīts vairākos sektoros un katram sektoram ir sava punktu vērtība. Precizitātes aktivitāte.

BOKSS

Aktivitātes dalībnieks ar boksa cimdiem veic sitienus pa mērķiem un cenšas tos notriekt zemē. Veiklības aktivitāte.

PING PONGS

Neparasta galda tenisa spēle, kurā atrakcijas dalībniekam ir jātrāpa bumbiņas vairākos mērķos. Par katru precīzu trāpījumi tiek iegūts noteikts punktu skaits. Veiklības un precizitātes aktivitāte.

BILIJARDS

Neparasta labi zināmās biljarda spēles versija. Dalībnieks cenšas trāpīt bumbiņu kādā no vairākiem nodalījumiem. Katram nodalījuma ir noteikta punktu vērtība. Rezultāts pēc visu sitienu veikšanas ir iegūto punktu summa. Precizitātes atrakcija.

KOMĒTA

Dalībnieks metot lentu ar smagumu cenšas to trāpīt mērķī. Par katru precīzu metienu dalībnieks saņem noteiktu punktu skaitu. Precizitātes aktivitāte.

VIRTUĻI

Dažādu krāsu lielformāta virtuļi jāsaliek pareizā secībā. Uzdevums tiek veikts uz laiku. Veiklības aktivitāte.

SLAPJAS KĀJAS

Dalībniekam pie kājām ir piestiprināti ūdens trauki. Uzdevums izmantojot šos traukus atnest ūdeni un piepildīt lielo mucu. Veiklības aktivitāte.

VĒRTĒŠANA

Katra sporta veida rezultātus vērtē tiesnesis. Tiesnešu brigādi vada galvenais tiesnesis. Informācija par spēļu rezultātiem regulāri tiks ziņota pa skaļruņiem un izlikta informācijas stendā.

Sporta veidu turnīros, komandu sporta veidos un individuālajās disciplīnās iegūtie punkti tiks summēti, un iegūtā summa noteiks komandas vietu kopvērtējumā.

Komandu sporta veidos komandu var pārstāvēt noteikts dalībnieku skaits. Katra komanda katrā komandu sporta veidā var piedalīties tikai vienu reizi.

Individuālajās disciplīnās katrs dalībnieks var piedalīties tikai vienu reizi. Individuālajās disciplīnās vīrieši un sievietes tiek vērtēti atsevišķi.

Kopvērtējumā uzvar komanda, kas ir ieguvusi vislielāko punktu skaitu starp pārējām komandā. Ja divām komandām ir vienāds punktu skaits, labāku vietu iegūst tā komanda, kurai ir vairāk izcīnītu 1. vietu. Ja tās ir vienādā skaitā, tad skatās nākamās vietas.